Devamı İçin Aşağıya Kaydırın

Urla Rulo Çim Hizmeti

Urla Rulo Çim Firması Olan Çimseren; Yeşillendirme çalışmalarının en önemli unsurlarından biri olan çimlendirmede, teknolojinin son ürünlerinden biri olan Urla hazır rulo çim uygulamaları, firmamız garantisi ile yapılmaktadır. Önce geniş bir arazide çeşitli çim tohumlarının bir arada ekilmesiyle oluşturulan, sıkı bir şekilde sulanan ve hazır duruma geldiğinde halı şeklinde dipten kesilerek müşterilerin istediği alanlara ekilen Urla hazır çim, toplamda 6 ile 8 ay arasında hazır hale gelmektedir. Urla Hazir Rulo Cim Duzenlemesi Urla Hazir Rulo Cim Fiyatları Urla Hazir Rulo Cim Nasil Dosenir Urla Hazir Rulo Cim Uygulamasi Urla Hazır rulo çim dendiğinde akla ilk gelen suni olduğudur ancak bu yanlış bir düşüncedir. Hazır rulo çim, önceden yetiştirilen gayet doğal bir çimdir. Urla Çimi Uygulanma olarak başka bir yerde ekilip yetiştirildiği ve sonra kesilerek farklı alana ekildiği için bu adı almıştır. Toprağa 15-20 cm uzunluğunda kök salan ve düzenli olarak sulandığında uzun yıllar dayanabilen Urla hazır rulo çimler, 1 metrekare olarak kesilir. Bunun sebebi bir metrekarelik çimin 5 cm kalınlığında kesildiğinde kökü, toprağı ve sulu yapısı ile birlikte 30 kg ağırlığında olması ve bu ağırlığın nakliye için uygun ağırlık olmasıdır.

Urla Rulo Çim

Urla içerisinde bulunan müşterilerimizin büyük çoğunluğu ilk çim uygulamaları için en fazla Urla Bahçe olarak arama yapmaktalar. Urla Hazır Çim işi yapan Birçok firma içinde, deneyimli ve işini takip edebilen, iş sonunda bile ürününü sahiplenebilen firma bulma arayışında oldukları için, Çimseren ile karşılaştıklarında doğru tercih yapmanın mutluluğunu yaşarlar. Firmamızın benimsediği iş felsefesi, dürüstlük ve işi sahiplenme temeline dayandığı için müşteri memnuniyeti kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Rulo Çim Nasıl Döşenir

Urla içerisinde Hazır rulo çim uygulaması yaptırmak isteyen müşterilerimizin, iş öncesi öğrenmek istediği konuların başında rulo çim nasıl döşenir konusu bulunur. Öncelikle bilinmesi gereken ilk şey; yetiştirildiği yerde kesilen çimin bir gün içerisinde uygulanması yani yeni yerine tekrar ekilmesi gerekir. 24 saat içinde gerçek yapısını kaybetmeden yeni yerine serilen çimler uzun yıllar kullanılabilir. Urla Rulo çim nasıl döşenir konusunun en önemli detaylarından biri de, sermeden önce alt tarafta kalacak toprağın, daha önceden elenmiş gübreli toprak olmasına dikkat edilmesidir. 5 cm köküyle serilen çimlerin kalıcı olabilmesi için daha da aşağılara kök salması ve toprağı tutması gerekir. Bunun için de en elverişli toprak, yumuşak ve elenmiş topraktır. Bu toprak el silindiri kullanılarak sıkılaştırılmalı gerçek bir düzlem elde edilmelidir. Yan yana boşluk bırakmadan serilen hazır çimlerin üzerinden de silindir kullanılarak baskılama işlemi gerçekleştirilmelidir. Bunun sebebi hazır çimin alttaki toprağa sıkı sıkıya tutunmasıdır. Hemen ardından yetiştirildiği yerin imkanlarını oluşturmak için bolca sulanmalıdır. Bu şekilde rulo çim nasıl döşenir sorusunu da cevaplamış olduk. Bahçe veya parklarda harika bir görünüm oluşturan çimlerin, hazır çeşidi de bulunmaktadır. Rulo üretimindeki bu çimler, hazır olarak serilmekte ve bahçede muhteşem bir görünüm oluşturmaktadır. Urla Hazır çim Hazır çim döşeme hizmetlerini sağlayan firmalardan olan Çimseren. Bu işte profesyonel bir şekilde çalışmakta ve siz müşterilerimizin her daim memnun olmasını sağlamaktayız.

Urla Hazır Çim Fiyatları

İyi bir uygulama ve profesyonel ellerle serilen çimler en az 15 yıl dayanabildiği için, hazır çim fiyatları iyi bir yatırım olarak değerlendirilir. Özellikle yaz aylarında düzenli sulanır ve zeminde 5 cm kalacak şekilde biçilirse uzun yıllar yeşilin keyfini çıkarabilirsiniz. Hazır çim sabahları erken saatte biçilmelidir. Akşam güneş battıktan sonra sulanmalıdır. Urla Hazır çim fiyatları konusunda düşünceli olan müşterilerimize, faydalarını ve sonuçlarını anlattığımızda, diğer seçeneklere kıyasla daha makul bir fiyatın ortaya çıktığını görmektedirler. Yapılan bu yatırımın peyzaj düzenlemesi olarak değerlendirilmesi gerektiği, sosyal alan ve yeşil alan olarak kullanılabileceği ifade edildiğinde, beton yapıların içinde huzur verici bir yeşillik sunduğu düşünüldüğünde karar vermek daha da kolaylaşmaktadır.