4 Mevsim Rulo Çim

Park, bahçe, çiftlik ve benzeri alanlarda sorunsuz şekilde kullanılan doğal hazır çimler, yaşamınızın daha kaliteli olmasını sağlar. Kullanım yönünden kolaylık sağlandığından dolayı tercih edilen bir üründür. Üstelik çim ekme zamanı diye bir şey söz konusu olmadığından dolayı ne zaman istenirse istensin ortamınızda rahatlıkla kullanılabilir. 4 Mevsim Çim Fiyatları En belirgin özelliğinden birisi de dış darbelere karşı da oldukça dayanıklı olması. Dayanıklı yönü olduğundan dolayı uzun süre boyunca doğal çimlerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. 4 mevsim rulo çim Gelişmiş ve güçlenmiş özelliğiyle ön plana çıkan çimleriniz kullanıma hazır hale getirilmiştir. Bu sayede ortamlarınızda kullanmanız içinde artık uzun süre bekleme gibi bir durum söz konusu olmayacak. Sağlıklı bir çim alanı oluşturman istendiği zaman tek yapmanız gereken ise profesyonel firmadan hizmet almanız olacaktır.

Dört Mevsim çimimiz, koyu yeşil rengi, güneşe dayanıklılığı ve kök sağlamlığı göz önüne alınarak üretilmiştir. Yayılmacı değildir, çiçek tarhlarının yanında güvenle kullanılabilir. Düzenli sulama ve düzenli biçme, Dört Mevsim çimin, sağlığını ve güzelliğini uzun zaman korumasını sağlar. 

Halı benzeri sık dokulu, kuvvetli, göz alıcı yeşile sahip, yavaş büyüyen ve bodur yapıda, bölge iklimine uygun varyetelerden elde edilmiş, her dem yeşil kalabilen çeşidimizdir. Villa, site bahçelerinde, ortak alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kısmi gölge şartlarına mükemmel uyum gösterir.

  • Koyu Yeşil Renktedir
  • Yumuşak Dokuya Sahiptir
  • Sıcak ılıman iklim kuşağına uygun değildir
  • Küçük rulo kesim Her bir rulo 1/2 m² alanı kaplar 45 cmx110 cm ebatındadır